Ładowanie...

Opiekunka do pani w Berlinie od 30.11 na 7 tyg. Premia świąteczna!

Aktualnie Firma Herz 24 poszukuje opiekunkę do pani w Berlinie. Podopieczna ma 94 lata. Jest osobą komunikatywną. Ma drobne problemy z pamięcią, mówieniem i słuchem. Podopieczna jest po operacji biodra i dlatego ma problemy z poruszaniem się- jest osłabiona i często w ciągu dnia leży bądź siedzi w fotelu. Obecnie korzysta z pieluchomajtek.

Do obowiązków Opiekunki należy: prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, sprzątanie, mycie okien, prasowanie, lekkie prace ogrodowe, np. podlewanie kwiatów), pomoc osobie podopiecznej w codziennych czynnościach (przy ubieraniu, higienie, przyjmowaniu pokarmów), podawanie leków ( w tym kropli do oczu), aktywne spędzanie czasu. Praca w nocy nie występuje, podopieczna śpi spokojnie. Do podopiecznej przyjeżdża regularnie opieka medyczna.

Podopieczna mieszka sama w domu 100 m2 z ogrodem. Dom wyposażony jest w balkonik, wózek inwalidzki, siedzisko prysznicowe, podparcie w toalecie i łazience. Rodzina odwiedza podopieczną regularnie. Do dyspozycji opiekunki pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia: min. 2 godz. dziennie.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 30.11 do 20.01 na 7 tyg. Premia świąteczna.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-433-62-12,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl
http://www.herz24

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.