Ładowanie...

Opiekunka do pana w Vaterstetten (okolice Monachium)- na 5 tyg.

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do pana w miejscowości Vaterstetten w okolicach Monachium.
Opiekunka powinna być osoba niepalącą.
Zlecenie od 05.04.2014 do 10.05.2014!

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:

Wiek: 86 lat Wzrost: 170 cm Waga: 70 kg
Podopieczny ma określony II stopień niepełnosprawności (Pflegestufe II). Cierpi na chorobę Parkinsona, ma znaczne problemy ze słuchem – nosi aparat słuchowy (jest prawie głuchy). Ma chorobę zaburzenie układu krążenia. Ma urostomię (utrudniony odpływ moczu z nerki). Ograniczona możliwość poruszania się. Ogólny stan psychiczny – dobry, czasami dezorientacja czasowa. Pacjent nosi okulary.

DODATKOWE INFORMACJE:
Opiekunka jest całą dobę do dyspozycji podopiecznego i w ciągłej gotowości do udzielenia wszelkiej pomocy. Pomaga w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych pacjenta – mycie, ubieranie się, zmiana pampersów oraz opróżnianie worka, wsparcie podopiecznego w chodzeniu (korzysta z chodzika), podawanie lekarstw (6 x dziennie), nadzorowanie by pacjent regularnie przyjmował płyny. Do dyspozycji opiekunki jest specjalny podnośnik w wannie oraz krzesło w toalecie.
Opiekunka aktywnie organizuje czas pacjentowi.
2 razy w tygodniu przychodzi służba medyczna (kąpanie i czynności pielęgnacyjne pacjenta związane z urostomią, mycie, pomoc w ubieraniu się).
Opiekunka dodatkowo prowadzi gospodarstwo domowe (sprzątanie, pranie, przygotowanie posiłków, zakupy).

INFORMACJE DODATKOWE:
Podopieczny mieszka z żoną w domku o powierzchni 150m2. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.

Kontakt:
Firma Herz24
Tel.kom. 517 959 664, Tel. 22 433 62 12
e-mail: jolanta.brodecka@herz24.pl
www.herz24.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.