Ładowanie...

Opiekun osoby starszej w Niemczech, bezpieczna i legalna praca

Szukamy osób chętnych do pracy jako Opiekun - Opiekunka osób starszych w Niemczech.
Bezpieczna, legalna praca dla sprawdzonego pracodawcy!
Poszukujemy kandydatów z całej Polski, którzy chcą legalnie pracować za granicą.

WYMAGANIA

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

OFERUJEMY

-legalne i bezpieczne zatrudnienie
-atrakcyjne wynagrodzenie
-zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy
-elastyczne terminy i zasady wyjazdów
-bezpłatny dojazd do klienta
-ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową
-pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników o komfort pracy

OBOWIĄZKI

-sprawowanie podstawowej opieki
-wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
-proste prace domowe

Prześlij zgłoszenie z CV na adres: stanislaw.altencare24@wp.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.