Ładowanie...

Opieka nad niedowidzącym seniorem – 1190 EURO netto + PREMIA

ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski.

Opieka nad niedowidzącym seniorem – 1190 EURO netto + PREMIA
Miejsce pracy: Niemcy, Saarbrücken
Termin wyjazdu: 4-10 grudnia (do uzgodnienia)
Wynagrodzenie: 1190 Euro netto + PREMIA (nawet 300 Euro)

Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:
Podopieczny to pan (85 lat) z zaawansowanym niedowidzeniem. Senior jest osłabiony, miewa bóle i zawroty głowy, wysokie ciśnienie krwi, na które stale i regularnie przyjmuje leki. Jest codzienna pomoc Pflegedienst, która myje i kąpie seniora. Stosowane są pieluchomajtki na noc (asekuracyjnie), w ciągu dnia sam korzysta z toalety. Porusza się powoli przy pomocy laski. Potrzebna pomoc przy ubieraniu, sporządzanie posiłków, dbanie o czystość w mieszkaniu, robienie zakupów. Mieszkanie 4 pokojowe w spokojnej dzielnicy, w pobliżu sklepy, punkty usługowe, w domu jest Internet. Dla Opiekunki do dyspozycji dwa przechodnie pokoje.
Wymagane kwalifikacje:
• komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 2 miesięcy
• empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.