Ładowanie...

Okna Pankowski - Producent okien i drzwi PCV

Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą stolarki otworowej wysokiej jakości. W ofercie posiadamy głównie okna i drzwi. Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz starannie dobrane materiały. Klientom oferujemy elementy wyróżniające się energooszczędnością, wytrzymałością a ponadto estetycznym wykończeniem.

Okna Pankowski to obszerna gama okien z PCV – produkujemy je w oparciu o profile Aluplast IDEAL 4000 oraz 8000 oraz okucia WINKHAUS. Proponowane okna PCV produkowane są na indywidualne zamówienie, biorąc pod uwagę wymiar wnęk okiennych i specjalne oczekiwania klientów. Drzwi zewnętrzne znajdujące się w ofercie to najwyższy poziom zabezpieczenia – wytwarzamy je głównie z PCV oraz ALU. Ponadto w asortymencie mamy rolety, moskitiery, parapety.

Na tą chwilę produkty naszej firmy dostępne są nie tylko w naszym kraju, ale również znajdują rzesze usatysfakcjonowanych klientów w innych krajach – zamawiane są m.in. w Niemczech, Belgii oraz Francji. Firma jednocześnie non stop rozbudowuje swoją ofertę i wdraża nowe rozwiązania, aby proponować dostęp do najlepszej jakości rozwiązań.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całościową ofertą firmy Okna Pankowski!

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.