Ładowanie...

Od zaraz opiekunka do samotnego pana w Burgau na 2 miesiące

Podopieczny ma 92 lata, 170 cm wzrostu i waży 70 kg. Porusza się w miarę samodzielnie, potrafi też wstawać o własnych siłach. Cierpi na demencję oraz częściową inkontynencję, ma zakładane pieluchomajtki. Ma również drobne problemy ze słuchem, jest też trochę zapominalski.Praca w nocy raczej nie występuje, podopieczny śpi spokojnie.
Do obowiązków opiekunki należałaby pomoc podopiecznemu w ubieraniu się, pielęgnacji ciała i zmianie pieluchomajtek, a także towarzyszenie podczas wizyt u lekarza oraz spacerów. Poza czynnościami związanymi z opieką, zadaniem opiekunki jest prowadzenie domu – gotowanie, robienie zakupów, jazda samochodem oraz opieka nad zwierzętami (jest jamnik) – karmienie i wyprowadzanie na spacer.
Podopieczny mieszka sam w domu z ogrodem. Możliwość zrobienia zakupów około 1 km od miejsca zamieszkania. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój ze standardowym wyposażeniem. Zapewniony jest dostęp do komputera, Internetu i radia. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie, jest to kwestia do uzgodnienia z rodziną. Dzieci odwiedzają podopiecznego dość często, głównie w weekendy.
Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, posiadająca czynne prawo jazdy, kochająca zwierzęta i gotowa do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące.
KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-295-11-93,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl
http://www.herz24.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.