Ładowanie...

Nietypowy WIECZÓR PANIEŃSKI -organizacja tel. 511277690

WIECZÓR PANIEŃSKI Dla piękna i zdrowia
Niezapomniana impreza w towarzystwie przyjaciółek, skrojona według Twoich najskrytszych marzeń. Wieczór panieński szałowych stylizacji i sesji zdjęciowych przy lampce dobrego wina, wybornego cateringu? a może niespodzianka zaplanowana przez druhny? Dla dziewczyn chcących zasmakować rozrywki w ekskluzywnym wydaniu proponujemy spędzenie wieczoru panieńskiego ze stylistką czy w SPA! Panie będą miały możliwość skorzystania z szeregu zabiegów relaksacyjnych i pielęgnujących ciało od stóp do głów w renomowanych salonach piękności i ośrodkach SPA.
Przykładowa propozycja: http://wwwtcse.blogspot.com/2014/03/wieczor-panienski-w-niepowtarzalnym.html

1)"Nowa sylwetka"- zajęcia na łóżkach odchudzających ,
Zajęcia odbywające się przy asyście trenera, Każde łóżko zapewnia inny rodzaj ćwiczeń - możesz: wyszczuplić talię, wzmocnić kręgosłup, pożegnać definitywnie cellulit, wzmocnić klatkę piersiową oraz kończyny dolne razem ze stawem biodrowym i kolanowym, wymodelować zewnętrzną i wewnętrzną stronę ud, poprawić kształt biustu, pobudzić krążenie krwi, usunąć z organizmu nadmiar wody i pozbyć się substancji toksycznych+ zabieg odmładzający na twarz+ makijaż, + manicure + pedicure+ fryzura+ stylizacja.

2) "Powiew zmysłu" zabiegi: zabieg intensywnie nawilżający na ciało, zabieg redukujący cellulit i modelujący - kawowo-czekoladowy ( redukcja tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, redukcja zbędnych zaokrągleń, uelastycznienie i nawilżenie skóry)Nawilżający zabieg z proteinami jedwabiu – rytuał z jedwabną chustą+ kolagen+ manicure+parafina lub maska kremowa, pedicure+parafina, makijaż, fryzura, stylizacja.
CAŁA OFERTA: http://wwwtcse.blogspot.com/2014/03/wieczor-panienski-w-niepowtarzalnym.html

możesz zadzwonić tel . 511277690 / 587183616

lub napisać: biuro@tcse.pl
http://tcse.pl/oferta/wieczor-paninski

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.