Ładowanie...

Nietypowy WIECZÓR KAWALERSKI -organizacja tel. 511277690

oto przykładowe propozycje: http://wwwtcse.blogspot.com/2014/03/wieczor-kawalerski-dla-uprawiajacych.html

1) MEN Body Building - Jeżeli lubicie aktywność i sport - u nas istnieje możliwość wynajęcia siłowni z profesjonalnym instruktorem i indywidualny trening siłowy w formie zawodów!!! w zamkniętej z tej okazji Siłowni oraz w Sali Sportów Walki + Ekskluzywny Pobyt w SPA po zawodach siłowych , to coś więcej niż zabawa. To kompleksowy pakiet dla Ciebie.
2) Wynajmiemy dla Ciebie również boisko - stadion i lożę Vip, na mega rozgrywiki piłkarskie
3) Miłośnicy nieco mocniejszych wrażeń będą mogli postrzelać z broni na profesjonalnej strzelnicy, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.
4) FlyBoard - Ewolucja i Rewolucja Sportów Wodnych,
5) Szkolenie z jazdy sportowej prowadzone przez kierowcę rajdowego, Oferta: ( Spróbuj jazdy profesjonalnym samochodem rajdowym!
6) Motocross
7) MMA, kickboxing, boks, K-1 rules i Muay Thai - jeżeli lubisz i pasjonujesz się tego typu sportem to zapraszamy na wspaniały wieczór kawalerski z trenerem
8)Kondycja na zawołanie:
9) Odnowa kosmetyczna SPA
Osoby spragnione innej aktywnej rozrywki mogą wybierać wśród wielu atrakcji: skoki na bungee, lot motolotnią, lot balonem, jazda na torze wyścigowym Ferrari lub Lamborghini, paintball , Całodniowy rejs na pokładzie luksusowego jachtu morskiego, pobyt na promie, wynajęte gokarty, nauka gry w golfa, ścianka wspinaczkowa, nurkowanie, nauka strzelania na strzelnicy, zawody paintballowe oraz wiele innych pomysłów w zależności od rodzaju dyscypliny sportowej którą uwielbiasz/ uwielbiacie; możemy przygotować pełny scenariusz każdej opcji imprezy oraz zapewnić obsługę z instruktorami sportu aż po serwis i catering ze zdrową żywnością przygotowaną specjalnie dla sportowców .
http://tcse.pl/oferta/wieczor-kawalerski
Zapraszamy: biurotcse@interia.pl
tel. 587183616/ 511277690
https://www.facebook.com/TCSEsluby/info

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.