Ładowanie...

Neodekor –literki dla dzieci na ścianę do pokoju dziecięcego

Oferta Propozycja neodekor.pl to literki dla dzieci na ścianę do pokoju dziecięcego, które są dostępne do kupienia w różnych wzorach. Oferujemy literki które są malowane ozdobione bezpiecznymi farbami bezpieczne dla dzieci. Literki komponowane są na zamówienie według zamówienia– Klient decyduje się na określa napis imię, kolor odcień kolorystykę kolory , a także wzornictwo design stylistykę ogólny całościowy wygląd. Literki dla dzieci na ścianę do pokoju dziecięcego wykonane z drewnianej sklejki, ponadto dostępne są w dwóch systemach trybach mocowania – za pomocą dwustronnej taśmy czy też kokardek.
Do każdego zamówionego opisu Klient dostaje gratis w postaci| ozdoby, czyli małego|10 centymetrowego dekoru do napisu. Do wyboru Dostępne są dowolne dekory takie jak misie, zwierzątka, małpki, kwiatki, samochodziki, samoloty, autka i wiele innych. Literki } to wspaniała ozdoba każdego dziecięcego pokoju ponadto jest to doskonały pomysł na prezent dla dziecka w każdym wieku.
Cena jednej literki to 18 zł i 13 zł. Czas realizacji to 7 dni
Spersonalizowane zamówienie, które odmieni pokój każdego malucha każdej pociechy

http://www.neodekor.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.