Ładowanie...

Mechanik Samochodowy Nr ref.: 51/07/2014 Miejsce pracy: Gdańsk

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów
rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie dla naszego Klienta firmy będącej liderem rynku
branży motoryzacyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik Samochodowy
Nr ref.: 51/07/2014
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
• Naprawy gwarancyjne samochodów
• Naprawy pogwarancyjne samochodów
• Przeglądy techniczne
• Naprawy silników

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie techniczne
• Min. 3 letnie doświadczenie na tym stanowisku pracy
• Znajomość diagnostyki, elektroniki i elektrotechniki samochodowej
• Mile widziana znajomość samochodów SUBARU i MAZDA
• Język angielski mile widziany
• Rzetelność, uczciwość, dobra organizacja pracy oraz nastawienie na realizację celu
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne premie po okresie próbnym
• Pakiet specjalistycznych szkoleń
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@perspecta.pl. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.