Ładowanie...

Mały ciałem, lecz wielki sercem - Pimpuś !

Ach, żeby tak mieć swojego Pana!
By oprzeć pysk na jego kolanach,
By leżeć przy nim do góry brzuchem,
I żeby podrapał mnie za uchem.
I by dał pić, gdy jestem spragniony,
No i odpocząć, gdy jestem zmęczony.
Weź mnie do siebie mój Panie,
A przyjacielem Twym będę, dopóki serce bić nie przestanie.

Tak niewiele potrzeba, aby te marzenia się spełniły. Marzenia Pimpusia, starszego już pieska, który wiele lat spędził w schronisku. Z pyszczkiem między kratami, wpatrywał się z nadzieją w każdego, kto przechodził obok. Radośnie merdał ogonkiem, gdy ktoś się zbliżał. Cierpliwie czekał. Z tego ponurego miejsca, wyciągnęła go osoba o wielkim sercu i z pomocą innych umieściła w domu tymczasowym.
Teraz Pimpuś poznaje uroki prawdziwego życia i próbuje nadrobić stracony czas. Mimo, że ma już ok 8 lat, jest wesoły i skory do wspólnych zabaw. Koty toleruje, jednak czasami lubi pobiec za nimi. Zdecydowane i głośne NIE skutkuje. Niestety Pimpuś niedowidzi i niedosłyszy. Przez to nerwowo reaguje na gwałtowne i niespodziewane ruchy człowieka, na trącanie.
Do obcych na początku nieufny, ale szybko daje się przekupić. Nie przepada za czesaniem i innymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Ładnie chodzi na smyczy - nie ciągnie.
Szukamy dla Pimpusia wyjątkowego człowieka, który pokocha go ze wszystkimi jego ułomnościami. Chcemy, żeby piesek przeżył resztę swojego życia szczęśliwy, u boku swojego pana. Jeżeli możesz, pokochaj go, daj prawdziwy dom i dużo miłości, a on odwdzięczy Ci się przyjaźnią na dobre i złe.

Warunkiem adopcji, jest podpisanie umowy i wizyta przedadopcyjna.
Pimpusia nie oddamy na łańcuch, ani do kojca, skazującego go na życie w samotności.!!!

Kontakt:
e-mail: gosha160@wp.pl
tel.: 692-581-343
mail: anndif@gmail.com
tel.: 600-968-755

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.