Ładowanie...

Mały Einsteinek

Niepubliczne Przedszkole oraz Żłobek „Mały Einsteinek” z Krakowa zaprasza wszystkie dzieci! To w tym miejscu Państwa pociecha może poczuć się jak we własnym domu, a my postaramy się, aby pobyt w naszym przedszkolu był zawsze ciekawy i edukujący – właśnie dlatego wielu rodziców uważa nas za najlepsze przedszkole i dostajemy z tego powodu wiele pozytywnych opinii.

Nasza oferta to przedszkole oraz żłobek. Do żłobka przyjmowane są dzieci poniżej 3 roku życia. Realizujemy usługi według ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3. Przedszkole zaprasza ponadto starsze dzieci – realizujemy program zgodny z podstawą programową MEN.

Chcemy, aby nasze przedszkole było miejscem, w którym dzieci mogą rozwijać się zgodnie z własnymi potrzebami a także w swoim tempie. Zawsze mamy czas na zabawę i na odpoczynek – wiemy, że dzieciom powinno się pozwolić być dziećmi i nie wkładać na ich barki nadmiernego ciężaru zbyt wielkiej ilości zajęć dodatkowych. Nasi podopieczni mają przy tej okazji możliwość wielu fajnych zajęć, które dostosowujemy do ich wieku a także zainteresowań – funkcjonujemy jako językowe przedszkole, prowadzimy zajęcia logopedyczne, sportowe, a także pozwalamy naszym podopiecznym aby realizowały się w sztuce czy w kulinariach.

Nasze niepubliczne przedszkole przyjmuje także dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, które otrzymały odpowiednie orzeczenie. Zapewnione mają wtedy kompleksową oraz osobistą opiekę pedagogiczną a ponadto nauczanie ze specjalistami takimi jak logopeda czy psycholog.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.