Ładowanie...

MONA i BONO, piesek i sunia w typie zloty COCKER SPANIEL

Mona i Bono to dwa ok. 5-letnie spanielki, które razem trafiły do jednego z przytulisk, gdzie biegały i spały w swoich odchodach, zanim nie trafiły pod naszą opiekę. Psiaki chyba nigdy przedtem nie mieszkały w domu, bo musiały - jak szczeniaki - przechodzić naukę czystości, ale ze są bardzo pojętne, teraz prawie nie zdarzają im się wypadki w domu.

Piesek Bono jest niewyrosniétá miniaturką spaniela - wazy tylko 5, 5 kg, ale jest okazem zdrowia. Sunia Mona jest normalnej wielkości, ma lekką zaćmę, przez co troszkę słabiej widzi. Miała przepuklinę odbytu, która została zoperowana podczas jednoczesnego zabiegu sterylizacji.

Psiaki uwielbiają kontakt z człowiekiem i innymi psami, są energiczne ale usłuchane, kochają zabawy, spacery, pływanie. Nie mają odruchów gryzienia, czy kłapania, nie wykazują żadnej agresji.

Spanielki przebywają w domu tymczasowym pod Opolem, gdzie pozostanią do czasu adopcji do domu(ów) stalego(ych). Obydwoje są odrobaczeni i odpchleni oraz wysterylizowani i czekają na odpowiednią adopcję.

Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami.
Psiaki wydamy do adopcji razem lub osobno, tylko i wyłącznie do odpowiedzialnych opiekunów. Adopcja możliwa pod warunkiem wyrażenia zgody na wizyty przed i po-adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:

tel. 501 545 399

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.