Ładowanie...

Lokata kapitału - działki na Mazurach za 15% ceny

Przedmiotem inwestycyjnym są starannie wyselekcjonowane działki na Mazurach o statusie gruntu rolnego (czyli w najwcześniejszym etapie rozwoju), o powierzchni około 3000 metrów kwadratowych każda.
Agrofortis to bezpieczny sposób na zakup nieruchomości, który można potraktować jako program regularnego inwestowania.
Cena zakupu jest rozkładana przez sprzedającego na wygodne raty bez odsetek. Ponieważ nie jest to pożyczka ani kredyt klienci nie muszą pokrywać kosztów nabycia środków.
Doświadczenia ostatnich lat oraz prognozy potwierdzają, że zakup gruntów na Mazurach w ich wczesnym stadium rozwoju daje ponadnormatywne zyski w porównaniu do innych, dostępnych na rynku instrumentów finansowych (lokaty, obligacje, giełda). Akt własności działki inwestycyjnej jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa inwestorów.
Więce j informacji na stronie internetowej: www.biznesplan24.agrofortis.pl
Zarejestruj się w strefie inwestora żeby zobaczyć więcej szczegółów i dokonać zakupu www.biznesplan24.treeneo.com już od 300 zł możesz mieć swoją działkę a resztę spłacać w dogodnych ratach po 300 zł bez odsetek

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.