Ładowanie...

Listwy dekoracyjne wewnętrzne

Nasza firma Styroplast działa na terenie Kielc i zajmuje się sztukaterią wewnętrzną i wewnętrzną z najtwardszego styroduru XPS.
Atutem, który nas odróżnia jest wykonanie usług na najwyższym poziomie w korzystnej cenie – z myślą o naszych klientach.
Do naszych projektów wykorzystujemy najlepszej klasy styropian, który jest lekki, a zaraz trwały, wytrzymały, odporny na pękanie, gładki oraz jego wykończenie jest solidne.
Firma Styroplast posiada najwyższej jakości park maszynowy, dzięki czemu możemy świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie.
W swojej ofercie posiadamy: listwy dekoracyjne wokółokienne, listwy wewnętrzne, gzymsy, bonie, deski elewacyjne, wsporniki, kolumny, pilastry, a także ozdoby okolicznościowe.
Nasze projekty mogą Państwo obejrzeć w Internecie na naszej stronie – sprzedaż świadczymy w obrębie całego kraju – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kontakt:
Styroplast s.c. A.T. Bednarscy Listwy dekoracyjne przysufitowe
http://sklep.styroplast.pl/
Domaszowska 169a 25-420 Kielce
Tel: +48 502 169 585
Fax: +48 41 368 01 60
E-mail: info@styroplast.net.pl

Ogłoszenia użytkownika

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.