Ładowanie...

Liposukcja Wrocław, wieloletnie doświadczenie, kilkuset zadowolonych pacjentów

Nadmierna tkanka tłuszczowa to przyczyna kompleksów dla ogromnej liczby osób. Jedną z najlepszych metod na usunięcie jej jest liposukcja ultradźwiękowa, której wykonanie umożliwia Prestige Clinic. Jest to zabieg cieszący się naprawdę dużym zainteresowaniem, z powodu znakomitej skuteczności oraz braku działań ubocznych.

Metoda ta zdobyła jeszcze większe uznanie niż liposukcja laserowa. Zabieg może być wykonany na różnych partiach ciała, natomiast za jednym razem usuwa się nawet 3 litry tłuszczu. Odsysanie tłuszczu możliwe jest przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego, a co szczególnie ważne nie pojawiają się defekty kosmetyczne. W miejscu wykonania zabiegu nie pozostają nieestetyczne siniaki czy obrzęki. Niewysoki koszt to kolejny z powodów dużej popularności, którą zdobyła liposukcja ultradźwiękowa. Efekty osiągnięte w czasie zabiegu są trwałe i nie występuje efekt jojo.

Namawiamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty tych, których interesuje znakomicie przeprowadzona liposukcja ultradźwiękowa we Wrocławiu.

http://prestigeclinic.pl/uslugi/liposukcja/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.