Ładowanie...

Legalna praca dla opiekunów os.starszych-od zaraz!!!

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób star-szych w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
W obecnej chwili poszukujemy opiekunki dla 85- letniej podopiecznej z miejscowości Köln.
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 85 , Waga: 48 kg, Wzrost: 160
Podopieczna cierpi na demencję, cukrzycę oraz chore serce. Przychodzi pielęgniarka. Nie ma problemu z komunikacją. Dobrze widzi oraz słyszy. Porusza się z pomocą rolatora. Nie jest potrzebna pomoc przy transferze, jedynie podczas wstawania z łóżka. Do dyspozycji jest także specjalne krzesło pod prysznic. Noce przesypia spokojnie. Prysznic bierze 2 razy w tygodniu.
OBOWIĄZKI:
Podopieczna potrzebuje pomocy podczas ubierania się, rozbierania, mycia oraz czynnościach związanych z higieną ciała. Opiekunka podaje lekarstwa .Prowadzi dom oraz wykonuje drobne prace ogrodowe.
PLAN DNIA:
Ok. 7.30 Podanie lekarstw.
Ok. 8.00 Śniadanie, prysznic (2x w tyg)
Ok. 9.30 Ubranie się
Ok. 10-12 Podopieczna czyta gazety, słucha muzyki klasycznej, ogląda zdjęcia
Ok. 12 Obiad
Ok. 13-14.30 Przerwa poobiednia
Ok. 16-16.30 Przychodzi pielęgniarka
Ok. 18.30 Kolacja, oglądanie TV
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem.
Czas wolny do uzgodnienia. Do najbliższego sklepu jest ok 10 min pieszo.
WYMAGANIA :
-komunikatywna znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece.
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej
- zwrot kosztów podróży
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
edyta.pertyk@pmh.info.pl
Tel: 508 624 667

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.