Ładowanie...

Legalna praca dla opiekunów os.starszych-od zaraz!!!

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech.Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Obowiązki:
- zabiegi pielęgnacyjne oraz czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego
- codzienna toaleta
- pomoc podopiecznemu w spożywaniu posiłków( podawanie leków)
- pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu
- utrzymywanie porządku w gospodarstwie domowym
- dotrzymywanie towarzystwa
- ewentualnie robienie zakupów, wizyty w aptece, itd.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny
-dyspozycyjność na okres 2-3mc
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.
- mile widziane prawo jazdy
Informacje dodatkowe:
- dla opiekunki /a jest pokój ze standardowym wyposażeniem , możliwość podłączenia internetu.
- czas wolny do ustalenia z rodziną.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej
- zwrot kosztów podróży
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
edyta.pertyk@pmh.info.pl
Tel: 508 624 667

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.