Ładowanie...

Laser Światłowodowy bardzo wydajny WS3015H 2200W Raycus

Niezawodny Laser fibrowy o mocy od 1000-4000W i polu roboczym 3000x1500mm. Wyposażony w pełnowymiarową platformę załadunkową. Markowe i sprawdzone podzespoły renomowanych producentów oraz restrykcyjna kontrola jakości przekładają się na precyzję i niezawodność naszych urządzeń.

Laser Fibrowy WENI
seria H - dostępny w opcjach o mocy:

1000W-12 000W - RAYCUS
1000W-4000W - IPG

Dostępne rozmiary :
3015H ( 3000x1500mm )

Wysokiej jakości komponenty, materiały oraz zastosowana technologia, sprawia iż plotery fibrowe marki WENI mają najlepszy stosunek cena – jakość.

Wszystkie urzadzenia i produkty oferowane przez markę WENI Solution są flagowymi modelami produkowanymi i zaprojektowanymi przez naszych inżynierów opierając się o zebrane wieloletnie doświadczenie oraz opinie naszych klientów.

Klienci wybierający markę WENI Solution otrzymują gwarancję jakości w rozsądnej cenie, pełen serwis oraz wsparcie techniczne.

WENI Solution jako nieliczna marka na rynku urządzeń przemysłowych oferuje 5 lat gwarancji na wszystkie swoje urządzenia

WENI Solution SERIA H - to wysoko wydajny laser, stabilny system operacyjny, który zapewnia najlepsze efekty cięcia. Ploter posiada podwójny system chłodzenia, układ smarowania oraz system odpylania. Laser z serii G-H jest stabilny, wydajny i trwały poprzez zastosowanie konstrukcji o znacznej redukcji drgań charakteryzującą się dużą sztywnością, stabilnością oraz odpornością na wstrząsy. Urządzenie posiada automatyczną regulację wysokości głowicy, która utrzymuje stałą odległość ogniskowej od obrabianego materiału zapewniając idealne oddawanie mocy w linię cięcia.

Cena zawiera: dostawę, montaż, szkolenie, gwarancję 5 lat, ( 3 przeglądy serwisowe )

Kontakt:
bok@weni.eu
531011619

AUTOMATYCZNE USTAWIANIE OSTROŚCI

Ma zastosowanie do różnych ogniskowych,
które są kontrolowane przez system sterowania obrabiarki.
Punkt ogniskowania zostanie automatycz

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.