Ładowanie...

Kształtki styropianowe najwyższej jakości

Nasza firma Styroplast zajmuje się produkcją sztukaterii wewnętrznej i zewnętrznej z najtrwalszych materiałów, jakimi są styropian oraz styrodur. Dzięki ich najwyższej jakości nasze towary są twarde, precyzyjnie wykończone, odporne na uszkodzenia oraz warunki pogodowe, a zarazem gładkie i lekkie, dzięki czemu idealnie się prezentują.
Posiadamy ogromne zaplecze maszyn, wukwalifikowany zespół specjalistów oraz branżową wiedzę. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, bo to jego opinia jest dla nas kluczowa.
Jednym z produktów, który Państwu oferujemy są kształtki styropianowe, które stosowane są np. w: opakowaniach przeznaczonych do pakowania różnych sprzętów, kaskach rowerowych (jako amortyzator), profilach elewacyjnych (jako ozdoba) a także jako oddzielenie od siebie różnych elementów.
Inne produkty, które posiadamy to: gzymsy, deski elewacyjne, nad- i podokienniki, kolumny, gzymsy oraz ozdoby okolicznościowe, które idealnie nadadzą się na podarunek. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kontakt:
Styroplast Kształtki styropianowe - najwyższa jakość w niskiej cenie
http://styroplast.pl/ksztaltki-styropianowe
Domaszowska 169a 25-420 Kielce
Tel: +48 502 169 585
Fax: +48 41 368 01 60
E-mail: info@styroplast.net.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.