Ładowanie...

Kraków miejscem na studiowanie filologii angielskiej.

Poszukujecie szkoły z kierunkiem filologia angielska? Sugeruję zajrzeć do naszej wyszukiwarki.
Może skusicie się na naukę w Krakowie? Tam na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej znajdziecie ten kierunek w możliwościach studiów licencjackich I stopnia oraz magisterskich II stopnia także stacjonarnych jak i niestacjonarnych.
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie jest najlepszą spośród szkół pedagogicznych w Polsce, a jednocześnie pierwszym pedagogicznym. Jednostka organizacyjna Uczelni obejmuje: Wydział Pedagogiczny z czterema kierunkami studiów, Wydział Humanistyczny z dziewięcioma kierunkami studiów, Wydział Filologiczny z czterema kierunkami studiów, Wydział Sztuki posiadający w swej ofercie cztery kierunki studiów, Wydział Matematyczno-Fizyczny oferuje cztery kierunki studiów, Wydział Geograficzno-Biologiczny sześć kierunków studiów oraz Wydział Politologii z pięcioma kierunkami studiów.
Akademia stara się by studenci mieli jak najlepsze warunki nauczania. Ma szeroką ofertą pomocy dla studentów, w tym stypendia czy opcję zakwaterowania w akademikach.
Poprzez zawieranie przez Uczelnię międzynarodowej kooperacji z wieloma instytucjami naukowymi udaje się zorganizować liczne dyskusje oraz sympozja, a studenci mają możliwość wymiany międzynarodowej, tym samym doskonalenia umiejętności językowych.

http://www.uczelniekrakow.uczelnie.pl/kierunek/Filologia-angielska/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.