Ładowanie...

Konferencja - Polak: katolik czy krętacz - Gdynia 23 kwietnia 2016

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców na konferencję pt. "Katolik czy krętacz - czyli jak zarabiać miliony, żeby nie musieć się z tego spowiadać?"

Gdynia, Hotel Nadmorski, 23 kwietnia 2016 r.

Konferencja „Polak: Katolik czy krętacz, czyli jak zarabiać miliony, żeby nie musieć się z tego spowiadać” jest największym przedsięwzięciem chrześcijańskim w północnej Polsce. To ambitna próba zintegrowania ludzi, którzy kierują się w życiu sumieniem i wartościami chrześcijańskimi. Konferencja to VII bloków, podczas których wystąpi 12 prelegentów, zajmujących bardzo wysokie stanowiska, są to prezesi zarządu, dyrektorzy banków, prezydenci oraz przedstawiciele ministerstwa.
Oferowany program konferencji jest specjalnie przygotowany z myślą o osobach przedsiębiorczych, które chcą włączyć się w wielką społeczność chrześcijańskich przedsiębiorców, by swoją postawą świadczyć o wyznawanych wartościach zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.
Zarabiaj pieniądze, pamiętając o tym, że mają one być jedynie środkiem do wyznaczonego dla Ciebie celu.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdynia - Pan Wojciech Szczurek.

Zapisy i szczegóły:
https://rejestracja.wiarawbiznesie.pl/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.