Ładowanie...

Imitacja deski, dekoracyjna powłoka o strukturze drewna i profile

Imitacja deski, dekoracyjna powłoka o strukturze drewna i profile wykonane w technologii PCT to doskonały sposób na wykonanie dekoracji.
Profile fasadowe wykonane z powłoką o strukturze naturalnego drewna posiadają szereg właściwości, które jej instalację czynią bardzo łatwą i prostą w wykonaniu.
Polecamy szereg profili na wymiar w dobrej cenie o różnym zastosowaniu i przeznaczeniu.
Profile styropianowe z powłoką dekoracyjną OLD WOOD wiernie oddają walory struktury starego drewna.
Nasze rozwiązania profili grubopowłokowych specjalnych to doskonały sposób na wykonanie elewacji domu drewnianego bez użycia drewna łączącej w sobie nowoczesność materiałów oraz klasyczny styl.
Elastyczne profile elewacyjne drewnopodobne w postaci paneli strukturalnych 3d doskonale komponują się z tradycyjnymi tynkami elewacyjnymi i są bardzo proste w instalacji, nadają się również samodzielnego montażu a przy tym posiadają doskonałą powłokę starej deski szalunkowej i doskonale naśladują efekt muru pruskiego.
Odwiedź naszą stronę reklamową:
www.imitacjadeski.pl
Zadzwoń :
44 786 15 99
Napisz maila :
rustykalne@hesystem.pl
Lub odwiedź jeden z naszych punktów partnerskich :
WROCŁAW, WARSZAWA, KIELCE, KRAKÓW, ŁÓDŹ, KATOWICE, POZNAŃ których adresy znajdziesz w zakładce sklepy partnerskie na stronie plastmaker.pl
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY SKLEPY ORAZ HURTOWNIE W ZAKRESIE OFEROWANEGO PRZEZ NAS WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.