Ładowanie...

INFO-TECH - Uchwyty do TV

W ramach propozycji naszej firmy oferujemy naszym nabywcom duży zestaw wyrobów z rynku modeli do telewizorów. Wprawa naszej firmy na rynku pozwala nam świadczyć produkty stworzone poprawnie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi co także pozwala nam oferować naszym klientom kompletne dopasowanie poszczególnych wyrobów do oczekiwań naszych klientów a dodatkowo do wzoru telewizora rozporządzanego przez klientów.
Nowocześnie wykonywane z wysokiej jakości oraz indywidualnie selekcjonowanych materiałów uchwyty pozwalają na gwarantowanie długiego okresu użytkowania poprzez optymalną trwałość. Dodatkowo łatwość wykonania montowania pozwala również zapewnić łatwość użytkowania.
Dostępny w naszej propozycji uchwyt do tv może umożliwić dodatkowo możliwość przystosowania do wyglądu pomieszczeń, w jakich będzie umieszczany. Umożliwiamy również sprawne wykonywanie indywidualnych zleceń na akcesoria dystrybuowane w ramach naszego internetowego sklepu.
Zapraszamy do zapoznania się ze detalami oferty na stronie firmowej!


Kontakt:
INFO-TECH - Uchwyty do TV
ul. Batalionów Chłopskich 14
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 7415908
tel. 58 7415837
akcesoria-24.pl
sklep@akcesoria-24.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.