Ładowanie...

Golden Retrievery piękne złote szczenięta Polski Związek Kynologiczny

W pazdzierniku 2018 przyjdą na świat piękne goldenki o ZŁOTYM I CIEMNO ZŁOTYM umaszczeniu . Maluchy mają doskonałe pochodzenie FCI po Championach Polski.

Szczęśliwym tatusiem zostanie młody, ułożony, przepiękny kochający dzieci BASTEN Honey Dog jego dotychczasowe osiągnięcia:
Dwa CAC certyfikaty na Ch.Pl., na światowej wystawie 2017 Najlepszy pies w rasie, na 2 Międzynarodowych wystawach 2017 Zwycięzca rasy, Najpiękniejszy Golden Wystawy, na Europejskiej 2017 Zwycięzca Wystawy. Pies ma STAWY IDEALNE wolne od dysplazji HD/A, badania DNA potwierdzające pochodzenie. Tato jest na 3 ostatnich zdjęciach na dole.
Mamusią zostanie BARCELONA Sen Wiktorii FCI młoda, wspaniała, delikatna, ułożona, kochająca nad życie człowieka i dzieci sunia o doskonałej psychice.
Sunia ma IDEALNE STAWY wolne od dysplazji HD/A, posiada badania DNA potwierdzające jej pochodzenie.

SZCZENIĘTA BĘDĄ DO ODBIORU W OKRESIE OKOŁO ŚWIĄTECZNYM W GRUDNIU. Istnieje możliwość odbioru szczenięcia w Wigilię, przed lub po...nawet po Sylwestrze. Możliwe przygotowanie szczenięcia do wyjazdu za granicę.

Cena pieska 3000 zł a suczka 3500 zł.
Zapraszam do rezerwacji

Nasze szczenięta są zadbane, wychowywane z nami w domu gdzie też przychodzą na świat. Od urodzenia są pod naszym czujnym okiem przez 24/h. Wychowują się z dzieckiem co pozytywnie wpływa na ich psychikę. Maluchy już u nas w domu zaczynają naukę załatwiania swoich potrzeb na matę by później u nowych właścicieli było już łatwiej. Pieski są rozpieszczane i jednocześnie uczone jak powinny się prawidłowo zachowywać.
Pieski są śliczne , wystawowe więc jeśli nowy właściciel będzie chciał to ma możliwość jeździć z pociechą na wystawy. Oczywiście nie jest to obowiązkiem.
Szczenięta trafią do nowych właścicieli po komplecie szczepień, odrobaczone, po przeglądzie, zachipowane zgodnie z wymogiem UE. Jest również możliwość wyrobienia paszportu. Na z

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.