Ładowanie...

Fajerwerki, sztuczne ognie i petardy - Vitis Andrzej Pawlak

Firma nasza sprzedaje fajerwerki na każdą okazję a dodatkowo organizuje pokazy pirotechniczne – jeśli chcesz urozmaicić różne wydarzenia, zasługujące na wyjątkową oprawę, to nasza strona jest jedynym wyborem.

W asortymencie mamy tylko wysokiej jakości artykuły pirotechniczne, które pochodzą od renomowanych producentów: Hestia, Jorge, Keller, Klasek, Kometa, Maxsem, Śmieszek i Triplex. Są to m.in. sztuczne ognie najróżniejszych typów, w tym wspaniałe ognie rzymskie, petardy, bączki, fontanny, baterie czy wyrzutnie. Dodatkowo sprzedajemy gotowe zestawy pełne przeróżnych sztucznych ogni. Gwarantujemy ogromny wybór różnego rodzaju artykułów w konkurencyjnych cenach.

Nasz sklep przygotowuje także specjalne zestawy przeznaczone do samodzielnego zastosowania na różnego rodzaju imprezy. Złożone one z różnych fajerwerków, które przystosowane są do danej imprezy i preferencji klientów. Ta oferta skierowana jest w szczególności do restauracji, hoteli, a ponadto osób, które pragnąć podkreślić unikatowy charakter imprezy.

Realizujemy ponadto pokazy pirotechniczne na różnorodne imprezy, na przykład na wesela, rocznice, festyny, imprezy plenerowe. Nasza kolejna specjalność to pirotechnika sceniczna – dbamy o niezapomnianą oprawę w trakcie koncertów, wystaw, festiwali oraz innych wydarzeń artystycznych.

Fajerwerki można nabyć już w tym momencie na naszej stronie internetowej – gwarantujemy zawsze sprawną i szybką obsługę, a także pomoc w składaniu zamówień. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz sprzedaż hurtową fajerwerków. Możliwość nabycia sztucznych ogni online jest dostępna tylko dla osób dorosłych, co sprawdzane jest przez kuriera doręczającego przesyłkę. http://www.fajerwerkiopole.pl/pl/11-rakiety

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.