Ładowanie...

Ekotech Ogrzewania

Nasza firma specjalizuje się głównie w kominkach – w tej dziedzinie mamy szerokie doświadczenie i każdy klient ma zapewnione całościowe wsparcie w dobieraniu optymalnych rozwiązań, aby w domu mogło pojawić się miłe ciepło oraz przytulna atmosfera.

Nasza firma mieści się w mieście Góra Kalwaria, ale zapraszamy nabywców z całego kraju – prowadzimy sklep internetowy, gdzie mogą Państwo wygodnie składać zamówienia z własnego domu, a my dbamy o to, aby zakupione artykuły szybko i bezpiecznie dojechały na miejsce.

W naszej ofercie znajdują się różnego typu tanie kominki dla wymagających osób: kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne, także biokominki, piecyki kaflowe, piece wolnostojące i kozy, kominki elektryczne. Oferujemy także akcesoria kominkowe, przykładowo kratki kominkowe, filtry oraz turbiny, kanały i przewody, akcesoria montażowe do kominków. To tysiące produktów w wielu opcjach, z tego też względu na pewno będą mogli Państwo wybrać wśród nich najlepiej dopasowane rozwiązania dla siebie.

Nasza firma współpracuje z wieloma renomowanymi producentami, np.: Arysto, HAJDUK, HKS Lazar, KFD, Kratki.pl Marek Bal, Pama, PARKANEX. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym nabywcom różne produkty kominkowe w przystępnych cenach.

Jeżeli potrzebują Państwo doradzenia, na przykład nie wiedzą Państwo, jaki wybrać wkład kominkowy albo czy biokominek będzie odpowiednim zakupem, nasi pracownicy są zawsze do dyspozycji i odpowiemy wyczerpująco na wszystkie zapytania.

Inne z tej kategorii

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.