Ładowanie...

ELEKTRYK - atrakcyjna oferta pracy w Niemczech

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Niemcy, różne miasta

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od pracodawcy np. od 2000 Euro netto/mc plus nadgodziny /etat i darmowe zakwaterowanie lub ok. lub 13 Euro brutto /h plus 50 Euro diety netto/ dzień minus zakwaterowanie.
• Zatrudnienie na pełny etat
• Nadgodziny płatne dodatkowo
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Praca przy instalacjach budowlanych i przemysłowych
• Montaż i naprawa szaf rozdzielczych
• Sprawdzanie i rozwiązywanie problemów z instalacjami i elektryką
• Naprawy i serwis (zapobieganie usterkom) elektrycznych urządzeń takich jak silniki, generatory, pompy, ciężkie maszyny industrialne, systemy oświetlenia, środowiskowe systemy regulujące, systemy komunikacyjne oraz wszelkie systemy elektrycznie i elektronicznie sterowane

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne- elektryczne
• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim prosimy przesyłać na adres email:
elektryk@koncepcja.eu

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 592 719
E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.