Ładowanie...

Dobry sklep internetowy z rowerami

Miastorowerow.pl - ogromny wybór asortymentu rowerowego

Miastorowerow.pl - to my i dla Państwa wygody prowadzimy sprzedaż na wielu kanałach asortymentu rowerowego. Nasze kanały sprzedaży to to m.in : sklep internetowy, sprzedaży osobistej, aby bez opóźnień dostarczać Wasze zamówienia.

Dlaczego my?

Początki naszej działalności rowerowej sięgają początku lat 90. Już prawie 30 lat jesteśmy obecni w tej branży, co sprawia, że zdążyliśmy poznać ją od podszewki.
Zaczynaliśmy od tradycyjnego, niewielkiego, rodzinnego handlu. W międzyczasie pojawili się kolejni pracownicy, nowe budynki, nowe technologie.

Sprzedajemy tylko produkty które posiadamy fizycznie w naszym magazynie. W odróżnieniu od konkurencji nie sprzedajemy "wirtualnych" produktów.

Codziennie wysyłamy kilkaset paczek - to przedmioty małe (akcesoria i części) jak i dużych zamówień gabarytowych (rowery).
Dzięki zautomatyzowanym procesom logistycznym mamy pełną kontrolę nad przekazaniem paczek przewoźnikom na każdym etapie.
Już w kilka sekund po dokonaniu przez Państwa zakupu magazynierzy otrzymują polecenie wydania towaru, później przekazywany jest on do działu pakowania. Tam po ponownej weryfikacji paczka jest pakowana oraz przygotowana do wywozu.

Więcej na https://www.miastorowerow.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.