Ładowanie...

Deski elewacyjne styropianowe - Elastyczna okładzina elewacyjna

Deski elewacyjne styropianowe, elastyczna okładzina elewacyjna to niektóre z produktów oferowanych przez firmę Hesystem z grupy profili elewacyjnych SPECJALNYCH .
Profile specjalne grubopowłokowe przeznaczone do trwałej instalacji w obiekcie budowlanym zamówisz wyłącznie za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie ich producenta FIRMY HESYSTEM.
Nasze imitacje desek elewacyjnych grubopowłokowych wykonanych w technologii PCT charakteryzują się nieosiągalną dotąd na rynkach imitacją wiernej strukturą drewna na elewacji 3D.
Tynki elewacyjne mineralne czy akrylowe doskonale komponują się ze wstawkami okładzin o strukturze drewna, które do niedawna wykonywane wyłącznie za pomocą tzw. pargetingu elewacyjnego czy też betonu architektonicznego.
Odwiedź naszą stronę reklamową - www.deskielewacyjne.com
Zadzwoń - 44 786 15 99
Napisz maila - rustykalne@hesystem.pl
Lub odwiedź jeden z naszych punktów partnerskich - WROCŁAW, WARSZAWA, KIELCE, KRAKÓW, ŁÓDŹ, KATOWICE, POZNAŃ których adresy znajdziesz w zakładce sklepy partnerskie na stronie plastmaker.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.