Ładowanie...

Czym zawiniłem, Mój Panie ?

Zaborówek : "Służyłem Ci niemal całe życie. Pilnowałem Twojego dobytku, czuwałem dzień i noc, żebyś czuł się bezpiecznie, spokojnie.. Zawsze mogłeś na mnie liczyć. Nie wymagałem wiele. Godziłem się na łańcuch przy mojej szyi, na podłe jedzenie, na brak wody i zimno. Nigdy się nie skarżyłem. Kochałem Cie ponad wszystko.. Dlaczego już mnie nie chcesz? Dlaczego nie chcesz już nawet na mnie krzyczeć? Dlaczego przestałeś mnie widzieć? Czy stare psy stają się niewidzialne? Przecież ja chcę żyć. Chcę witać każdy kolejny dzień widokiem twojej twarzy, chcę czuć się potrzebnym. Chcę być."

W ramach interwencji (TOZ) szukamy domu dla zbędnego psa. Dla uciążliwego wyposażenia podwórkowego, które przestało być potrzebne, i które nie jest już warte nawet zardzewiałego łańcucha. Ów pies jest zdrowy, bardzo miły, grzeczny i wierny, ale to nie zmienia faktu, że jest stary, a na bazarze można kupić za 20zł piękne, śmieszne szczeniaczki, które dostarczą rozrywki rodzinie na cały tydzień! Później, przypnie się je na zwolniony łańcuch, potrzyma do starości i...

Jeśli masz tyle szczęścia, że mieszkasz w domu z ogródkiem i masz możliwość zbudowania kojca z ciepłą budą, prosimy; URATUJ NIECHCIANEGO SENIORA! Pozwól mu spędzić ostatnie lata życia w poczuciu przynależności, w bezpieczeństwie i należytym poszanowaniu -zasłużył na to całym swoim ciężkim życiem!
tel.697-729-833

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.