Ładowanie...

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja. Kurs cpc. Koal zaprasza.

Firma Koal serdecznie zaprasza do Poznania ( pt-pon 22-25 kwietnia 2016r ) oraz do Rzeszowa ( pt - pon. 1, 2, 3, 4 kwietnia 2016 r) na czterodniowe szkolenie :

CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO RZECZY, SPEDYCJA. KURS CPC.

Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za granica.

Certyfikat uzyskany w Polsce ważny jest w Całej Unii Europejskiej .

Serdecznie zapraszamy osoby , które nigdy nie miały do czynienia z transportem - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji.

Nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu w ITS.

Zajęcia poprowadzi miedzy innymi pani Viola Jankowska.

Kursanci firmy Koal otrzymują wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań , również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie oraz wiele wiele innych cennych pomocy….

W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia , aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu its .

Serdecznie zapraszamy KOAL. Aktualne terminy i miasta na stronie firmy koal.
Zapraszamy
Tel: 536 499 499
Tel: 503 761 598
www.koal.com.pl
cena szkolenia: 1400zł

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.