Ładowanie...

Celtrans Kwiecień Tomasz

Firma CELTRANS zajmuje się w świadczeniem usług przewozowych na terenie Europy – organizuje przewozy do Niemiec, Belgii oraz Holandii, a także powrotne do Polski. Oferuje usługi przewozu osób oraz korespondencji i paczek. Posiada wieloletnie praktykę i gwarantuje nabywcom bezpieczne i wygodne podróże w bardzo atrakcyjnych cenach.

CELTRANS prowadzi obsługę w województwach takich jak: dolnośląskie, śląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, wielkopolskie, a też w północnej i środkowej części Niemiec , a oprócz tego we wszystkich ośrodkach miejskich Belgii i Holandii. Dokładne informacje o trasach dostępne są na stronie internetowej WWW.

Wszelkie busy do Niemiec, Belgii , a ponadto Holandii są samochodami sprawdzonymi pod względem technicznym, bogato wyposażonymi, dlatego podroż przebiega w komfortowych warunkach. Kierowcy dbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa przewozu.

Busy do Niemiec CELTRANS KWIECIEŃ TOMASZ
http://www.celtrans-przewozy.eu/przewozy-busy-do-niemiec
Niemcy tel. kom. +48 602 697 807
Polska tel. kom. +48 724 727 939

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.