Ładowanie...

Blacki- mix labradora szuka domu na zawsze!

Mówi się, że kiedy coś uparcie gaśnie należy zaufać iskierce nadziei. Ta niezwykła sentencja odzwierciedla sytuację wspaniałego psa, Blackiego, który z każdym nowym dniem traci wiarę, że kiedyś znajdzie własny dom.
Porzucony, samotnie błąkający się w mroźne dni po pustych ulicach znalazł odrobinę ciepła w sercu tymczasowej opiekunki u której obecnie przebywa. Niestety, nie jest to przystań, gdzie mógłby pozostać już na zawsze.
Blacky oprócz wiernego, psiego serduszka posiada wiele różnych walorów.
Zewnętrznie przypomina labradora, jest czarnej barwy z białą krawatką. Jest ok. 8 letnim psim dżentelmenem, zdrowym i w dobrej kondycji.
Bardzo szybko przywiązuje się do człowieka, bywa niekiedy o niego zazdrosny, dlatego najlepiej gdyby zamieszkał w domu bez innych zwierzaków. Wynika to z tego faktu iż nie miał nigdy dobrego Pana który dawałby mu miłość i troskę.
To wesoły piesek napełniający ludzkie serca radością. Piesek marzy o własnym domu, pełnym miłości, bezpieczeństwa i ciepła, niestety wciąż nie może go znaleźć. Droga do szczęścia jest jednak ciemna i ciernista, lecz oświeca ją nadzieja.
Nadzieja na lepszy świat i na nowy dom. Pomóżmy Blackiemu odnaleźć jego życiową przystań i właściciela, dla którego będzie najwierniejszym przyjacielem...
Kontakt w sprawie adopcji: 600 968 755 .
mail: em.gosha@gmail.com

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.