Ładowanie...

Bezpieczny parking - Wrocław - przy lotnisku - ZAPRASZAMY!

Miejsce do parkowania przy lotnisku to idealny wybór zapewniający bezpieczeństwo dla Twojego auta, a dla Ciebie święty spokój.

Położony zaledwie 3 minuty drogi od terminalu, parking przy lotnisku we Wrocławiu zaprasza Klientów oferując całościowe usługi parkingowe.
Całodobowe, strzeżone przez profesjonalną firmę ochroniarską Solid Security miejsca parkingowe możesz zarezerwować online lub telefonicznie. Zadzwoń już dziś. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Proponujemy interesujące ceny, dodatkową pomoc w wypadku awarii akumulatora, a przede wszystkim usługę door-to-door. Dzięki niej dotrzesz na samo lotnisko we Wrocławiu bezpłatnie, wprost spod drzwi własnego auta. Zaoszczędzisz sobie tym nerwów związanych z transportem bagażu, nie zmarzniesz i nie zmokniesz na deszczu.

Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Posiadamy również całodobowy monitoring, dzięki któremu w każdej chwili możesz zobaczyć co dzieje się z Twoim autem. Sprawdź http://www.parkingrondo.pl/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.