Ładowanie...

Badanie krwi w diagnostyce neurologicznej

Dzięki współpracy z siecią laboratoriów Synevo oraz z Wydziałem Chemii UW, proponujemy naszym Pacjentom wykonanie najbardziej dokładne badania w diagnostyce dolegliwości neurologicznych.
Badanie krwi zalecane jest, przy podejrzeniu dolegliwości takich jak:
– migrena
– neuroza
– apatia
– napady paniki
– neuroborelioza
– tężyczka utajona
– neuropatia
– miopatia
– padaczka.
Otrzymując skierowanie z naszego Gabinetu (osobiście lub ONLINE) i opłaceniu badania (można opłacić je osobiście w gabinecie bądź zrobić przelew), należy udać się do punktu pobrań Synevo (adresy punktów opisane na http://emg-neurolog.pl/badanie-krwi-neurologiczne). Diagnostyką zajmuje się Uniwersytet Warszawski, na podstawie jednego pobrania możemy przebadać aż siedemnaście parametrów. Pomiar krwi realizowana jest przy użyciu wysokiej klasy nowoczesnych analizatorów klinicznych z detekcją potencjometryczną i spektrofotometryczną. Próbka rozdzielana jest na dwie frakcje: surowicę i erytrocyty i wit. D3. Skierowanie na analizę można nabyć bez wizyty w gabinecie przez rejestrację na naszej stronie http://emg-neurolog.pl/rejestracja-online/ (wysyłka skierowania e-mailem).

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.