Ładowanie...

Aksa ONka z drogi – wymieniona na lepszy model.

Niepotrzebnego psa wywozi się psa do lasu, albo wyrzuca się go z samochodu w losowo wybranym miejscu. Byle daleko od domu, bo jeszcze by wrócił…
Tak przynajmniej uważa właściciel suczki Aksy, która trafiła do naszego przytuliska wprost z ulicy. Czekała na swojego pana patrząc z nadzieją na każdy mijający ją samochód z nadzieją… z nadzieją na co? Na kolejnego kopniaka, których przyjęła w życiu więcej niż można zliczyć? Może na kolejne godziny spędzone na łańcuchu? A może na te kartofle z resztkami obiadu przynoszone przez łaskawcę trzy-cztery razy w tygodniu? Nigdy się tego nie dowiemy. W każdym razie ta piękna, sześcioletnia sunia przeżyła już wystarczająco dużo złego. Wierność człowiekowi przepłaciła schorzeniem stawów, przeziębieniem nerek i prawdopodobnie osłabieniem serca.

Szukamy dla Aksy domu –dobrego, kochającego domu, zdolnego zapewnić jej tyle miłości ile jej trzeba. Sunia w lecznicy doszła do siebie, zregenerowała siły. Teraz sunia Aksa szuka prawdziwego domu, w którym będzie kochanym i chcianym członkiem rodziny.

W sprawie informacji i adopcji prosimy o kontakt:
tel. 501 980 665 lub 664 821 160
mail: przytulisko.jb@tlen.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.